Hoşgeldin Ziyaretçi   
Giriş Yap   veya   Üye ol
Sisteme üye olmadığınız için tüm özellikleri kullanamıyorsunuz. Üye olmak için tıklayın

 

 
duygu87
33 yaşında, Ankara
thomas52
27 yaşında, Konya
denizcem
:)26 yaşında, Sivas
casus
34 yaşında, İstanbul
bayselim
34 yaşında, Kocaeli
nurselin125
37 yaşında, Antalya
kalipten2011
34 yaşında, İstanbul
smiLe
27 yaşında, İstanbul
aycanakpinar
35 yaşında, İstanbul
Deephunter37
43 yaşında, İstanbul

Gizlilik ve Güvenlik İlkeleri

 

1. Arkadaşlık Sitesi, Tanışma Sitesi, Chat Odaları, Sohbet Sitesi güvenlik konusunda son derece titiz çalışmaktadır. Arkadaşlık Sitesi, Tanışma Sitesi, Chat Odaları, Sohbet Sitesi 24 saat denetlenmektedir.
2. Buna ek olarak özel korunan sayfalarda, sayfanın adresinin başındaki http:// , https:// olarak değişir. Bu, güvenli alanı ifade eder. Bu alanda verilen bilgiler şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak kullanılır. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez.
3. Üye verilerinin Arkadaşlık Sitesi, Tanışma Sitesi, Chat Odaları, Sohbet Sitesi ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (üyenin bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlardan) dolayı gelebilecek zararlardan Arkadaşlık Sitesi, Tanışma Sitesi, Chat Odaları, Sohbet Sitesi . sorumlu değildir.
4. Arkadaşlık Sitesi, Tanışma Sitesi, Chat Odaları, Sohbet Sitesi , online ya da offline konumdaki hiçbir üyenin davranışlarından sorumlu değildir. Hiçbir koşulda sitenin kullanımı, içeriği, online ya da offline konumda olsunlar üyeler arasındaki iletişim ve etkileşimden doğan sonuçlardan –kayıp, hasar, zarar, ölüm, vs. dahi olsa- sorumlu değildir.
5. Arkadaşlık Sitesi, Tanışma Sitesi, Chat Odaları, Sohbet Sitesi , üyeler arasındaki anlaşmazlıkları takip etme hakkına sahiptir ama buna zorunlu değildir. Üyeler arasındaki iletişim, etkileşim ve ilişkiler, tamamen üyelerin kendi sorumluluğu altındadır. Bir üyenin yayınladığı içerik unsuru, zararlı, hatalı ya da aldatıcı olabilir. Bu durumda diğer üyelerin dikkatli ve sağduyulu davranmaları gerekmektedir. Üyeler arasındaki anlaşmazlıklardan doğan herhangi bir maddi ya da manevi zarardan Arkadaşlık Sitesi, Tanışma Sitesi, Chat Odaları, Sohbet Sitesi sorumlu değildir.
7. Arkadaşlık Sitesi, Tanışma Sitesi, Chat Odaları, Sohbet Sitesi , kullanıcılar arasında etkileşimi mümkün kılan herhangi bir içerik unsurunu (forumlar, sohbet odaları, kısa mesaj, Messenger’a ait mesaj, fotoğraf ya da profil ) Üyelik Sözleşmesi’ni ihlal ettiği ya da saldırgan, yasa dışı, üyelerin haklarını ve güvenliğini tehdit eden unsurlar içerdiği gerekçesiyle denetleyebilir veya iptal edebilir.
8. Bu sayfada yer alan maddeler, değişikliklerin bu sayfadan belirtilmesi şartıyla Arkadaşlık Sitesi, Tanışma Sitesi, Chat Odaları, Sohbet Sitesi tarafından istendiği zaman değiştirilebilir.
9. Üye, bu sözleşmenin ihlali durumunda meydana gelebilecek olan kayıp, iddia ve suçlamalardan doğabilecek olan zararların karşılığında Arkadaşlık Sitesi, Tanışma Sitesi, Chat Odaları, Sohbet Sitesi ’un, onun şubelerinin, yetkililerinin, temsilcilerinin ve diğer çalışanlarının zararlarını karşılayacağını kabul eder.